pierogi czestochowa

pierogi czestochowa

Budowa Software Project Management - wybrać najbardziej odpowiednie oprogramowanie dla twojej firmy

trener osobisty gdańsk

Jak skomplikowana jest operacja?

Rozwiązaniem ma być stworzony problem. Wybierz oprogramowanie do zarządzania projektami budowy, który najlepiej pasuje do Twojej pracy. Oprogramowanie można podzielić na cztery kategorie.

A) Microsoft Excel.www.serwis-pc.org.pl Ok, istnieją inne programy arkuszy kalkulacyjnych, ale to jest duży. W przypadku wielu projektów można uzyskać wiele zrobić z Excela. Kontakt, listy, harmonogram, szacunki. Chciałbym narysować linię w księgowości, ale można to zrobić z QuickBooks. Programy te nie są aż tak drogie i mogą przejść długą drogę, aby pomóc prostą operację się zorganizować.

B) można nabyć poszczególne pakiety oprogramowania zrobić oddzielne zadania. Plan Swift robi wielką robotę robią na startów ekranem. Amerykański Wykonawca zapewnia o wiele bardziej wyrafinowane rachunkowości. Microsoft Project będzie pracować dla planowania. Te lub inne programy są doskonałym upgrade z tylko za pomocą Excela, bez kosztów zakupu dużego pakietu.

C) Następnym krokiem jest zintegrowane pakiety oprogramowania do zarządzania projektem budowlanym dla średnich przedsiębiorstw. Jest to jeden program, który robi kilka rzeczy. Można uzyskać pakiety, które będą wykonywać swoją szacowania, księgowości i pracy kosztuje. I będzie integrować te informacje w celu ułatwienia przyszłych ofert, analiza zysków, badania efektywności itp można zarządzać dokumentów oraz tworzenie i monitorowanie harmonogramu. Czasami te pakiety sprzedawane są w modułach, dzięki czemu można uzyskać tylko te funkcje, które najlepiej pasują do operacji.

D) Teraz mówimy o dużych psów na arenie oprogramowanie do zarządzania projektami. Programy te są przeznaczone dla wielkich, złożonych firm robiących dużo sporej pracy, rozrzuconych na duży obszar. Jest to oprogramowanie skalę Halliburton.

Tak więc, gdy patrzy na oprogramowanie, skoncentrować się na pakiet, który jest skalowany dla Twojej firmy. Jeśli jesteś w sklepie, jeden mężczyzna, nie trać czasu patrząc na dużych psów.

Software Project Management, która jest najlepsza dla Ciebie? Skorzystaj z naszego doświadczenia w: Software Project Management.

Nasz logiczny wybór Proces jest wolny. Możesz dokonać wyboru, możemy pomóc. Dokonywanie złą decyzję jest kosztownym błędem. Pomagamy zawężenia pola wyboru programu, który ma pracować dla konkretnej operacji.

Od Jim Morris i Budownictwa Oprogramowania Projektu

Artykuł dzięki: