pierogi czekoladowe

pierogi czekoladowe

Blues Charliego

Charlie miał zbyt wiele do picia w nocy.

Pijany Bacardi ...

zasnął w tanim motelu.

Kobieta o złej reputacji

wsunął rękę do kieszeni,

podniósł swój portfel i ukradł mu pieniądze.

Teraz nie ma wątpliwości.

On naprawdę rozumie, co to znaczy być biednym.

Może ten wiersz nie jest niesamowite dzieło sztuki.

pierogi czekoladowe

Jednak muszę przyznać, inspiracją dla tego utworu jest Charles Bukowski.bielsko biał Jeśli nie jesteś zaznajomiony z nim, niech dostarczy Ci informacje biograficzne.

Karol urodził się w Niemczech w 1920 roku Andernach Kiedy powstał w Los Angeles, wiele jego prac opisuje perypetie o służebnej egzystencji na ulicach miasta.

Jako pisarz poezji jego prace często skupia się na alkoholu, więcej alkoholu, poezji, muzyki, przypadkowy seks, pisanie poezji, barroom brawury.

On został nazwany laureat poeta Skid Row. Jego współcześni m.in. Jacka Kerouaca, William S. Burroughs, Allen Ginsberg i Michael Lamantia.

Być może moja fascynacja Charles pochodzi od jego zdolności do opisania podbrzusze amerykańskiego życia. Jego brutalna szczerość ujawnia przyjemność bazowy poety barroom który przeżywa chwile duchowej transcendencji poprzez jego masowe akty bezmyślnego rozpuście.

W tym samym czasie, lambastes hipokryzji kultury, które próbuje odwołać swoje instynkty bazowe w celu ratowania twarzy.

W ten sposób butny bękarty potrafią odróżnić się od takich ludzi jak Charles, jak to osiągnąć zastępczą gratyfikację od przypominając podobne doświadczenia, które negują publicznie, przynajmniej.

Mając to na uwadze, mój wiersz "Blues Charliego" została napisana w stylu, że Karol często zatrudnia się. Dla wszystkich zamiarów i celów, to jest napisane jak oda do Charlesa Bukowskiego. Mamy nadzieję, że oddaje nieocenzurowane ducha, humor i pokorę, że miałem nadzieję, że to przekazać.

Gerald Marchewka jest amerykańskim pisarzem obecnie przebywa w Siem Reap w Kambodży. On może być osiągnięte w geraldmarchewka@yahoo.com

Artykuł dzięki: