pierogi boleslawiec

pierogi boleslawiec

Biały karzeł - Krótka historia

Biały karzeł to magazyn po raz pierwszy opublikowana w 1977 roku przez firmę Games Workshop Brytyjskie gry. Początkowo został on przeznaczony do szerokiej gamy gier RPG, magazynu dzisiaj przekształciła się wyłącznie do dedykowanego tom miniatur WarGames dokonanych przez Games Workshop, głównie dla swoich podstawowych systemów gier z:

najtańsze oc dla młodego kierowcy

Warhammer Fantasy Battle

Warhammer 40000

Władca Pierścieni

Po raz pierwszy opublikowana w 1977 roku i całkowicie koncentruje się na Wargaming i RPG, otrzymał ogromny zastrzyk zainteresowania po pierwszych edycjach gry RPG Dungeons Smoki, opublikowane w Wielkiej Brytanii przez GW (Games Workshop), o którym mowa w White Dwarf na jego odwrocie. W ten sposób otworzył biały karzeł Mag 'do ludzi, którzy kupili DD grę i pozwolił je zamówić bezpośrednio z magazynu Games Workshop, więc natychmiast ustanowienia szeroką bazę oraz doskonałą cyrkulację.

Biały karzeł był niezwykle wpływowym w 1980 roku i pomógł popularyzacja gier RPG dla szerokiego spektrum osób, w tym tych, dla których amerykańskie RPG Games Workshop mieli szablon licencji UK: fakt.

Z biegiem lat magazyn przeszli przez niektórych dość rewolucyjne zmiany, o ile, kiedy to po raz pierwszy wydany jako ogólnego magazynu na wszystkich aspektach RPG, stołowych i gier planszowych do jednego, że skupiły się wyłącznie na GWS własnych produktów i publikacji.

To stawało się coraz bardziej oczywiste, jak WD przeniesiony do swoich wydań wieku 100-120 - wtedy widzimy zmiany naprawdę zacząć chwycić.

Kiedy biały karzeł chwycił rynku widzieliśmy Citadel Journal, (CJ nigdy nie było raz na miesiąc mag, to pojawiały się i znikały, gdy redaktorzy czuł potrzebę pchania jeden out!) Zacznie spadać, a WD rozpoczął się Biblia dla 1980 graczy. Magazyn był zawsze najlepszym sposobem dla Games Workshop publikować swoje nowo wydane przepisy i pomysły / sugestie co do ich gry, a także jako środek do zaprezentowania nowych rozwiązań. Chociaż dzisiejszy WD wydaje się być złagodzony wersja białego karła z minionej epoki jest to wciąż zawiera artykuły na temat wszystkich reguł aktualizacjach, nowych figurek, zdjęć i tła, kampanie, scenariusze, hobby nowości, w zasadzie wszystko, co musisz wiedzieć o grach wszechświat Workshop.

Dziś magazyn jest wyłącznie miniaturowy wargames Tome i dokładnie pokrywa figur, figurek i akcesoriów hobby wykonane przez Games Workshop.

Richie http://wargamersworld.co.uk

W sklepie jest budowany, aby otworzyć drogę dla graczy takich jak ja, którzy nadal mają skłonność do oldies :)) Czy to Ral Partha aż do Cytadeli, a następnie w górę przez dniach Rogue Trader do dzisiejszego Warhammer 40K (40000) i Gry wszechświaty Warsztaty Fantasy mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego zostały poszukiwania (w rozsądnych cenach).

Artykuł dzięki: