pierogi boleslawiec

pierogi boleslawiec

Biały karzeł - Krótka historia

Biały karzeł to magazyn po raz pierwszy opublikowana w 1977 roku przez firmę Games Workshop Brytyjskie gry.wklady-kominkowe.eu Początkowo został on przeznaczony do szerokiej gamy gier RPG, magazynu dzisiaj przekształciła się wyłącznie do dedykowanego tom miniatur WarGames dokonanych przez Games Workshop, głównie dla swoich podstawowych systemów gier z:

Warhammer Fantasy Battle

Warhammer 40000

Władca Pierścieni

Po raz pierwszy opublikowana w 1977 roku i całkowicie koncentruje się na Wargaming i RPG, otrzymał ogromny zastrzyk zainteresowania po pierwszych edycjach gry RPG Dungeons Smoki, opublikowane w Wielkiej Brytanii przez GW (Games Workshop), o którym mowa w White Dwarf na jego odwrocie. W ten sposób otworzył biały karzeł Mag 'do ludzi, którzy kupili DD grę i pozwolił je zamówić bezpośrednio z magazynu Games Workshop, więc natychmiast ustanowienia szeroką bazę oraz doskonałą cyrkulację.

Biały karzeł był niezwykle wpływowym w 1980 roku i pomógł popularyzacja gier RPG dla szerokiego spektrum osób, w tym tych, dla których amerykańskie RPG Games Workshop mieli szablon licencji UK: fakt.

Z biegiem lat magazyn przeszli przez niektórych dość rewolucyjne zmiany, o ile, kiedy to po raz pierwszy wydany jako ogólnego magazynu na wszystkich aspektach RPG, stołowych i gier planszowych do jednego, że skupiły się wyłącznie na GWS własnych produktów i publikacji.

To stawało się coraz bardziej oczywiste, jak WD przeniesiony do swoich wydań wieku 100-120 - wtedy widzimy zmiany naprawdę zacząć chwycić.

Kiedy biały karzeł chwycił rynku widzieliśmy Citadel Journal, (CJ nigdy nie było raz na miesiąc mag, to pojawiały się i znikały, gdy redaktorzy czuł potrzebę pchania jeden out!) Zacznie spadać, a WD rozpoczął się Biblia dla 1980 graczy. Magazyn był zawsze najlepszym sposobem dla Games Workshop publikować swoje nowo wydane przepisy i pomysły / sugestie co do ich gry, a także jako środek do zaprezentowania nowych rozwiązań. Chociaż dzisiejszy WD wydaje się być złagodzony wersja białego karła z minionej epoki jest to wciąż zawiera artykuły na temat wszystkich reguł aktualizacjach, nowych figurek, zdjęć i tła, kampanie, scenariusze, hobby nowości, w zasadzie wszystko, co musisz wiedzieć o grach wszechświat Workshop.

Dziś magazyn jest wyłącznie miniaturowy wargames Tome i dokładnie pokrywa figur, figurek i akcesoriów hobby wykonane przez Games Workshop.

Richie http://wargamersworld.co.uk

W sklepie jest budowany, aby otworzyć drogę dla graczy takich jak ja, którzy nadal mają skłonność do oldies :)) Czy to Ral Partha aż do Cytadeli, a następnie w górę przez dniach Rogue Trader do dzisiejszego Warhammer 40K (40000) i Gry wszechświaty Warsztaty Fantasy mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego zostały poszukiwania (w rozsądnych cenach).

Artykuł dzięki: